Gwen Stefani

Gwen Renée Stefani

6,6
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwen Stefani

40 lat ale jaja jaest paskudna ona wygląda na 60 hahaha

Arti_Volo

Za rok będzie miała lat 38 ...... jak się wypowiesz to najpierw policz dokładnie ... jak nie umiesz w pamięci lub pod kreską to na kalkulatorze
Z ironicznym uśmiechem Clarien.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Arti_Volo

haha, wiesz co Tortilla, tez mi sie ten nick rzucil w oczy;) "BLOG 27"haha;), ty sie smiejesz z Gwen Stefani, a ja z ALi i Toli haha, wez w ogole to zalosne:/ serio, one sa naprawde zabawne haha;)

hippie

Lubisz Blog 27 i wypowiadasz sie na temat Gwen Stefani?? Ona robi rzeczy o których ty będziesz mogła tylko pomarzyć: śpiewa w popularnym zespole od 17 roku życia, ma własną linię ubrań, niesamowite wyczucie stylu i jest śliczna. Skoro tego nei widzisz jesteś ślepa. Prawdopodobnie po prostu jej zazdroscisz.

Klaudia999

Słońce, a jakie znaczenie w muzyce ma wiek?
Gwen śpiewa świetnie, więc kto będzie zwracał uwagę na to czy ma 20, 40 czy 60 lat?
Madonna tez młoda nie jest, a podbija listy przebojów.

Arti_Volo

hahaha o rany :/ to co pewnie trzeba ją do domu starców posłać nie?? ;] no bo co tu po niej skoro na świecie sa takie gwiazdy jak blog 27?? one sa młode, piękne, super śpiewają one sa po prostu THE BEST 100 razy lepsze odd Gwen :| (za to co napisałam wymierze sobie kare obiecuje)

Fairy_4

Dziewczynko? Czemu jesteś na filmwebie jak słuchasz czegoś takiego jak blog 27 . O boże a ten avatar! I mówisz o Gwen?
LITOŚCI!
PADAM!

Tainted_Lady

Bohże, BLOG, na twoim blogu to są dopiero kwiatki :O, a Gwen trzyma się świetnie i nadal ma naładniejsze nogi w show biznesie! :D

Nachtjager

Amen.........................................:)

Arti_Volo

No wiecie, blog27 i taniec z gwiazdami to super hity są, nie, BLOG27? Zgadzam się ze wszystkimi osobami, które się tutaj MĄDRZE WYPOWIEDZIAŁY. Gwen ma talent i jest świetną wokalistką. Więc nie muszę nic więcej pisać...

California

Aha. I takie coś jak BLOG27 tylko zaśmieca porządne forum i planetę...

Arti_Volo

Zal Cię skomentować .. Tyle. ;>

Arti_Volo

napisala fanka blogu 27 i pewnie tokio hotel:/ zenada
napewno masz "super" gust

PunKx_X

gwen ma super styl glos i ma talent :D
nie to co te rozne shity jak b27

Arti_Volo

polskie dzieci mnie przerazaja....jezeli sie na czyms nie zna, to sie nie wypowiada na dany temat. tego wymaga kultura wypowiedzi. nawroc sie poki masz czas, mlody jestes

eunika

Ja nie lubię BLOG 27 ten zespół niech wymiata a Gwen Stefani nawet niektóre
piosenki fajne ma :-)

Arti_Volo

Skoro ona jest paskudna to ciekawe jak ty wyglądasz xD

Arti_Volo

ja nie wiem jak ktoś taki może się wypowiadać i to jeszcze tak o naprawde dobrej piosenkarce, blog27 jest do dupy! i tyle

Arti_Volo

szkoda, ze nie wiemy jak ty wyglądasz... naprawdę szkoda. kompleksy?
Gwen jest naprawdę piękną kobietą.

Arti_Volo

błahahaha ale jaja łohoho....śmieszne o_O

to do założycielki tematu

Arti_Volo

a niech ma sobie ta 40. wystarczy spojrzec na glowne zdjecie. ma delikatny makijarz i wyglada przeslicznie :)

użytkownik usunięty
Arti_Volo

1. Gratuluje wypowiadzi. Może czas najwyższy cofnąć sie do przedszkola?
2. Wyglada na max 30 lat(radze kupic okulary)
3. Są gusta i guściki. Dla Ciebie może byc paskudna, ale niestety muszę Cie rozczarować, ale tylko sie nie załamuj. Inne osoby nie podzielają Twojego zdania.
4. Jeszcze raz. Cofnij się do przedszkola.

1. Może cofniesz sie ze mna?
2. To Twoje zdanie.
3. Dokladnie, sa gusta i gusciki :]Mało mnie interesuje co sadza inni ...
4. Jeszcze raz: czyt. pkt 1 :)

sory pojebalo mi sie hahaha :P to chyba zbyt pózna godzina hihi pozdrawiam

użytkownik usunięty
milk_shake

też miałam taką wpadkę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones